Dum spiro, spero...per aspera ad astra...

Moc se omlouvám všem zájemcům, ale nespřáteluju...
__________________________________________

Mé tipy a typy

O5 Dramione

11. srpna 2009 v 21:49 | ..:Tez:..
Chtěla bych se s vámi podělit ještě o pár povídek, které mě naprosto zaujaly. A opět jsem se k nim dostala na stránkách Jimmi ;-)

Jukněte do Oblíbených stránek

11. srpna 2009 v 20:52 | ..:Tez:..
Slečna jménem(vim, asik přezdívka...ale neřešit ;-)) Jenny je nejen úžasnou překladatelkou ale taky i skvělou autorkou. Převažují převážně Fremione, tj. Fred Weasley a Hermiona Grangerová, (kdyby někdo nevěděl), ale také např. úžasné dílo Undercover commission z její dílny. Doopravdy doporučuji navštívit a přečíst si povídky. Taky ještě nutno podotknou, že Jenny je slovenka, tudíž její díla jsou ve slovenštině...

Doporučuji:

Něco pro Dramione fandy

26. června 2009 v 22:31 | ..:Tez:..
Hodím sem pár odkazů, co jsem našla už kdysi dávno a všechny z těch povídek mě táááák moc zaujaly...No, když má někdo dlouhou chvíli, je tohle to nejlepší, jak ji zabít...A navíc se do toho naprosto zamilujete =D...Postupně sem hodím i zbytek...Všechny povídky na těchhle webovkách stojí za to, to mi věřte ;-)

Whááááá, nádhera

22. prosince 2008 v 18:51 | ..:Tez:..
Poslala mi to Moonynka. Je to totálně nádherné video o Tomovi a Hermioně. Upe mě dostalo, no, posuďte sami...je prostě dokonalé!!!

Typ č. 3 aneb Metallica není jen pro naše fotříky = D

4. října 2008 v 20:00 | ..:Tez:..
Doporučuju, a to vřele.

Druhý typ :'(

12. září 2008 v 22:49 | ..:Tez:..
Na tohle videiko sem narazila na tomhle blogu.

Můj první typ

24. srpna 2008 v 20:58 | ..:Tez:..
Můj první typ je na jednu senza písničku. Je to soundtrack k filmu Bestiář. Dám sem text i klip. Poslouchala sem ji pořád dokola, když sem dopisovala 10. kapitolu. Takže jí můžete být vděční za to dokončení = D
 
 

Reklama