Dum spiro, spero...per aspera ad astra...

Moc se omlouvám všem zájemcům, ale nespřáteluju...
__________________________________________

Epilog 2/2

14. září 2008 v 0:23 | ..:Tez:.. |  --Never say Never
Epilog 2/2

Probudil se totálně na šrot. Jen se rozhlédl okolo a pak zase zabořil hlavu do moly prožraného a zatuchlého polštáře. Takhle to šlo už bezmála druhý měsíc. Ten den, když naposledy viděl Hermionu se vzdálil tak, že si ho sotva pamatoval. Co si ale pamatoval, bylo to, že na druhý den, když vyspával opici, ho opět navštívila Weasleyová a seřvala ho. Při té vzpomínce ho rozbolela hlava. Šáhl pod postel a nahmatal flašku. K jeho smůle byla prázdná. Zavrčel a hodil ji na stěnu.
"No jo, jsi ztroskotanec." Ozvalo se někde od vstupních dveří. Byl si jistý, že to není žádný hlásek v jeho hlavě a ani že se mu to nezdálo. Znovu zvedl hlavu a zamžoural za hlasem. Viděl rozmazanou siluetu ladně se opírající o futra dveří.
"Kdo jsi?" zeptal se neznámého chraplavým hlasem.
"To mě už ani nepoznáš?" S posměchem v hlase vyjde na světlo.
"Ty?! Jak..." Chvíli přemýšlel. Jeho otupělým smyslům to trvalo.
"...já zapomněl. To by nebyla Weasleyová, kdyby hned neletěla za svým...manžílkem." Vyplivl a zvednul se z gauče.
"Nechtěla mi říct, kde byla a tak sem to z ní musel vytáhnout." Pokrčil Potter rameny.
"A co tu vlastně chceš?" Podíval se na něj podrážděně.
"Nic. Jen nechci, aby se moje kamarádka trápila." Draco zavřel oči.
"Dobře. Nemusíš se obávat. Zmizím z povrchu zemského a už mě nikdy neuvidíte." Stěží se postavil a přešel ke stolu, kde měl položenou hůlku.
"Ne, to nemyslím. Chci, abys jí navštívil. Kdybys byl alespoň trochu chlap, tak by ses k tomu děcku hlásil a ne zdrhal jako baba." Zvýšil hlas vetřelec.
"Jenže zbývá mi něco jiného? Řekla mi, abych jí nelezl na oči." Utrhl se na něj Draco. Hlasitost jejich rozhovoru mu duněla v hlavě.
"Jo, to možná řekla. Ale řekla to předtím, než se dozvěděla, že čeká tvoje dítě. Myslíš, že kdyby to věděla, tak by něco takového říkala?" Draco zaťal ruce v pěst.
"Mohla mi napsat," zavrčel skrz zatnuté zuby. Harry se hlasitě zasmál.
"To snad nemyslíš vážně?" Podíval se na něj pobaveně. Tohle Draca vytáčelo do nepříčetnosti.
"Nepotřebuju tě tady, Pottere," znovu zavrčel a otočil se k němu zády.
"Takže tohle chceš?" Draco se zarazil nad tónem téhle věty. Nebyla ani nasycena ironií, ani z ní nečišela zloba, a ani nebyla zhnuseně odplivnuta. Zněla tak...normálně. Ani nevěděl, jak dlouho trvalo, než se ocitl ve vstupní síni honosného domu. Občas k němu dolehlo nějaké slovo, které Potter řekl, ale nebral to nijak vážně. Rozhlížel se okolo a snažil se vrýt do paměti, kudy ho ten zpropadený Potter vede. Po páru zatáčkách a schodištích to však vzdal. Nevěděl, kde je a to ho stavilo do nepříjemné situace. Ocitl se uprostřed veliké koupelny.
"Herm by nepotěšilo, kdyby tě takhle viděla," řekl prostě Harry a odešel pryč. Draco se po několika dnech konečně umyl a upravil. Trvalo, než shodil mnohodenní strniště vousů.. Tmavé kruhy pod očima a vystouplé lícní kosti mu moc na kráse nepřidávaly. Už to nebyl ten andělsky krásný a sexy kluk z Bradavic, ale dospělý a světem poznamenaný muž. Oblékl si věci, které ležely na prádelníku a vyšel z koupelny.
"Jsi horší než ženská, to ti povím," poznamenal znuděně a s úšklebkem Potter opřený o stěnu chodby. Draco jen nevrle zavrčel, ale nekomentoval to.
"Hermiona je s Ginny u doktora. Měly by se vrátit každou chvíli tak si promysli, co jí řekneš," oznámil mu jako by se nechumelilo. Draco se při vyslovení jejího jména musel zastavit a při pomyšlení, jak to bude těžké se raději chytil zábradlí. Začalo se mu špatně dýchat a v hlavě slyšel, jak mu bije srdce. Ruce se mu začaly potit a nohy třást. Pomalinku se vydal za Potterem, který na něj čekal pod schodištěm. Krok za krokem se mu dělalo hůř a hůř. V hlavě měl nehorázný chaos a vůbec nevěděl, co má říkat. Připadal si jako školáček, který neví, co by měl udělat.
Sešel schody a následoval Harryho dál. Ocitli se v salónku. Draco chvíli jen tak postával u dveří, než mu Potter vrazil skleničku se slovy, že ji fakt bude potřebovat. Posadil se do křesla a snažil se uklidnit svoje nervy. Jeho bezchybně lhostejný pohled byl ten tam.
"Víš, vždycky jsem si myslel, že zůstaneš mizera ale..." Harry se odmlčel.
"Řekl jsem Hermioně, že bych tě přijmul, kdybys přišel. Sice si nepřišel, ale já tě dotáhl, přesto si myslím, že by jsme měli zakopat válečnou sekeru, zapomenout na minulost a začít žít pro budoucnost." Po celou dobu, co Potter mluvil, upíral zrak do plamenů v krbu. Až po chvíli se podíval na muže sedícího vedle.
"Co si o tom myslíš...Draco?!" Jeho jméno vyslovil s důrazem. Draco vypil zbytek alkoholu ze sklenice a zadíval se mu do očí.
"Když si myslíš, že to k něčemu bude, Harry." řekl to sice s dávkou ironie ale úsměv, který se mu mihl na tváři, Harryho ujistil, že se mu to opravdu zamlouvá.
"Harry, miláčku. Jsme doma." Ozvalo se z předsíně a Draco sebou škubnul. Zděšeně se podíval ke dveřím od salónku.
"Nadešel čas, aby ses pochlapil. Pošlu ji sem. Ale varuji tě, jestli ji ublížíš..." Harry nechal větu nedokončenou a vydal se ke dveřím. Otevřel dveře a povzbudivě na něj mrknul.
"Herm, zlato. Vypadáš šťastně, copak se stalo?" Uslyšel ho říkat.
"Podívej, tohle je Sebastien. Byla jsem na mudlovském ultrazvuku a vyfotili mi ho." Draco zavřel oči. 'To je ona. Její hlas. Tak šťastný hlas a...Sebastien, můj syn?'
"Termín mám za měsíc. Do té doby ještě musíme sehnat ten přebalovací stůl!" Draco se v křesle napnul a čekal, kdy vejde do salónu.
"Herm, mám pro tebe dárek...teda, vlastně to není dárek..." Draco by se i zasmál nad absurditou těch slov a nad Potterovou inteligencí zmraženého trolla, kdyby mu žaludek nedělal kotrmelec za kotrmelcem.
"Už jsi koupil ten přebalovací stůl?"
"Nene, o to nejde."
"Tak jaké překvapení?"
Do salónku vešel malý rozcuchaný kluk.
"Doblý den, pane," pozdravil slušně ale oči z něj nespouštěl.
"Kdo je tam, Siriusi?" ozvala se paní Potterová a strčila hlavu do dveří. Naprázdno zalapala po dechu.
"Sirie, broučku, pojď. Ukážeš tatínkovi, co sis vybral." Ginny se na něj ostře podívala.
"Kdo je tam, Harry?" otázala se i Hermiona zvědavě.
"No, to překvapení přeci."
Dveře od salonu se rozletěly dokořán a dovnitř vletěla Hermiona. V půlce pohybu se zarazila a jen nevěřícně zírala na Draca. Ten se pomalu postavil.
"Já, nechám vás o samotě." Harry rychle zmizel za zavřenými dveřmi. V salónku nastalo ticho. Draco jen stál a zíral na ni. Byla tak krásná. Měla na sobě bílou halenku, ze které se rýsovalo veliké oblé bříško. Nemohl se na ni vynadívat. Udělal krok směrem k ní, a když se nepohnula, udělal další. Zoufale potřeboval se dotknout její tváře, cítit jemnost jejích vlasů, teplo její kůže. Topil se v čokoládových tůních, které se leskly jako kapičky rosy. Chtěl se v nich utopit, chtěl, aby ho pohltily. Udělal další krok a zastavil se jen kousíček před ní. Měla zakloněnou hlavu, aby mu viděla do tváře. Oproti ní byl vysoký. Vztáhla ruku a opatrně se bříšky prstů dotkla jeho tváře. Pod tím dotekem musel zavřít oči. Tolik vzpomínek, tolik bolesti. Chytil její dlaň a přiložil si ji celou na tvář. Otevřel oči a uviděl slzy, které se jí valily z očí. Přitáhl si ji do náručí a hlavu zabořil do jejích jemných vlasů.
"Promiň, promiň, promiň…" Opakoval pořád dokola a přitom vdechoval vůni jejích vlasů.
"Byl jsem hlupák, prosím, odpusť mi to," zašeptal do jejích vlasů. Odtáhla se od něj a chytla ho za ruce.
"Nejdůležitější je, že jsi teď tady." Na tváři se jí objevil úsměv. Draco se podíval na její vystouplé bříško a pak znovu jí do očí. Zatajila dech, když dlaň zlehka položil na její břicho. Draco sám měl zatajený dech, když ucítil, jak se uvnitř něco pohnulo a do jeho ruky poslalo mírnou vibraci. Naplnil ho tak neskutečný pocit blaženosti, jaký snad nikdy v životě. Mírně se přikrčil.
"Sebastiene?!" šeptl a pak k Hermionině velikému překvapení přiložil rty na její břicho. Byla z toho v šoku a dojatá. Věděla, že za to z části můžou ty hormony, ale to bylo to poslední, co jí tížilo. Před ní na jednom koleni klečel muž, kterého milovala a který s ní možná zůstane. Vzhlédl, aby se jí podíval do očí plných slz a aby se následně postavil a pomalu začal přibližovat své rty k jejím. Lehce přiložil své rty na její a čekal, co udělá. Nečekal dlouho na její reakci, přišla sned jen chvilinku poté. Pootevřela rty a tím mu dala najevo, že s tím naprosto souhlasí. Konečně se dočkal. Její rty, její horké polibky, které mu tolik chyběly. Jen myšlenka nato, že by je už nikdy nepocítil, ho děsila k smrti. Přitáhl si ji blíž, tak, jak jen mohl. Chtěl ji mít u sebe. Nevěděl, jak dlouho se líbali, ale z jejich překrásné chvilky je vytrhl človíček uvnitř Hermiony. Hermiona vykřikla překvapením, když ucítila tekutinu valící se nohavicemi.
"C-Co se děje, Herm, miláčku, co je?" Hermiona mu bolestivě sevřela ruku.
"Draco, asi mi praskla voda," vyděšeně zamumlala skrz zaťaté zuby.
"Voda? Jaká voda?" Podíval se na ni vystrašeně.
"Plodová voda. Asi budu rodit," dostala ze sebe přiškrceně.
"R-rodit? Jak?" Hermiona protočila oči v sloup.
"Snad si nemyslíš, že děti nosí čáp? Áááá, jdi pro Ginny!" Chytla se oběma rukama za břicho a sledovala, jak Draco mizí ze dveří.
...::O pár hodin později::...
"Gratuluji tatínku." Usmála se na Draca sestřička.
"Mohl bych ji vidět?" zeptal se Draco trochu ostýchavě.
"Ale jistě." Sestřička ho zavedla k jednomu z pokojů.
"Tady vaši paní převezli. Jděte dál." Pobídla jej, když se k tomu moc neměl. Nakonec ale vešel do bílého pokoje. Pohledem vyhledal Hermionu. Ležela na posteli a v obličeji byla bledá. Přesto se ale usmívala. Podívala se na něj a její rty se roztáhly v ještě větší úsměv. Kývnula na něj, ať jde k ní a on tak udělal. Políbil ji na čelo a pomalu se naklonil nad zavinovačkou v jejich rukou. Ve změti bílých peřinek ležel malý růžový uzlíček.
"Sebastiene," zašeptal a opatrně ho pohladil po malilinkaté tvářičce. Na chvíli ten malý uzlíček otevřel očka, veliká a šedá. Pak si zívnul a znovu očka zavřel.
"Miluju tě, tolik tě miluju. A přísahám, že už tě nikdy neopustím. Zůstanu navždy s tebou a budu tě chránit." Podíval se na Hermionu a jemně ji políbil.
"Teda, s vámi." Usmál se a přivinul k sobě ženu s jeho dítětem v náručí.

 

26 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Seloki Seloki | Web | 14. září 2008 v 0:26 | Reagovat

Druhé kolo soutěže hlasuj pro svého oblíbence

2 laskax laskax | Web | 14. září 2008 v 0:26 | Reagovat

luxusníí bloshek:o)

3 mischulka mischulka | Web | 14. září 2008 v 12:18 | Reagovat

úžasný...to je strašná škoda že už je konec...doufám že zase začneš psát nějakou povídku...:))

4 MEG MEG | Web | 14. září 2008 v 16:27 | Reagovat

AAAAAAAAAAAAAAAA KAwai....Zaltko to se ti povedlo a já se snad taky polepším...nebruš katanu plsky - nebudeš vědět jak to dopadlo xDxDxD

5 sakura sakura | E-mail | Web | 14. září 2008 v 19:35 | Reagovat

kkkkkkaaaaaaawwaaaai krasa

6 Babe Doll Babe Doll | Web | 16. září 2008 v 18:35 | Reagovat

Novy diely KHS!!!

7 roli tvoje SB roli tvoje SB | Web | 19. září 2008 v 14:27 | Reagovat

souhlas!khs!

8 roli tvoje SB roli tvoje SB | Web | 19. září 2008 v 20:56 | Reagovat

ahojik!dala by si mi tvoje icq?!pls píni na blog!:)dík

9 iv iv | 20. září 2008 v 11:11 | Reagovat

náhodou jsem nazazila na tento blog. Povídka je opravdu pěkná - mám ráda happy end protože vždy zahřeje u srdce a to platí i o této povídce

10 Mr$.»╚Mic↔H!╝«™ Mr$.»╚Mic↔H!╝«™ | Web | 21. září 2008 v 10:31 | Reagovat

wauuuuuuuuuu hezuu blog ^^

11 saomi saomi | Web | 27. září 2008 v 8:28 | Reagovat

Prosiiiiiim přelož ďalšie časti KOnoha High School ...prosiiiiiiiiim :)

http://damleg.deviantart.com/

12 sasu-maky tvoje SB :) sasu-maky tvoje SB :) | Web | 27. září 2008 v 11:25 | Reagovat

......ღღღღღღ......................ღღღღღღ

..ღღღღღღღღღ............ღღღღღღღღღ

ღღღღღღღღღღღღ....ღღღღღღღღღღ

ღღღღღღღღღღღღღ.ღღღღღღღღღღ

..ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ

....ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ

........ღღღღღღღღღღღღღღღღღ

..............ღღღღღღღღღღღღღ

....................ღღღღღღღღღ

........................ღღღღღღ

...........................ღღღღ

............................ღღღ

.............................ღღ

..............................ღ

............................ღ

.........................ღ

......................ღ

..................ღ

.............ღ

.........ღ

......ღ

....ღ

......ღ.......................ღ....ღ

..........ღ..............ღ...............ღ

..............ღ......ღ.....................ღ

...................ღ........................ღ

................ღ.......ღ..............ღ

..............ღ.............ღ....ღ

.............ღ

...........ღ

..........ღ

.........ღ

.........ღ

..........ღ

..............ღ

...................ღ

..........................ღ

...............................ღ

.................................ღ

.................................ღ

..............................ღ

.........................ღ

..................ღ

.............ღ.........ღ

.....ღ

...ღ

.ღ.............................ღ....ღ

ღ..........................ღ...........ღ

.ღ......................ღ................ღ

..ღ...................ღ..................ღ

...ღ....................................ღ

.....ღ................................ღ

........ღ.........................ღ

...........ღ...................ღ

..............ღ..............ღ

..................ღ.......ღ

.....................ღ..ღ

posli to vsem svym sbnkám at vidi jak je mas rad/a

► mám tě ráda ^^

13 Sakura.Haruno - sbéééénko Sakura.Haruno - sbéééénko | Web | 27. září 2008 v 14:40 | Reagovat

......ღღღღღღ......................ღღღღღღ

..ღღღღღღღღღ............ღღღღღღღღღ

ღღღღღღღღღღღღ....ღღღღღღღღღღ

ღღღღღღღღღღღღღ.ღღღღღღღღღღ

..ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ

....ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ

........ღღღღღღღღღღღღღღღღღ

..............ღღღღღღღღღღღღღ

....................ღღღღღღღღღ

........................ღღღღღღ

...........................ღღღღ

............................ღღღ

.............................ღღ

..............................ღ

............................ღ

.........................ღ

......................ღ

..................ღ

.............ღ

.........ღ

......ღ

....ღ

......ღ.......................ღ....ღ

..........ღ..............ღ...............ღ

..............ღ......ღ.....................ღ

...................ღ........................ღ

................ღ.......ღ..............ღ

..............ღ.............ღ....ღ

.............ღ

...........ღ

..........ღ

.........ღ

.........ღ

..........ღ

..............ღ

...................ღ

..........................ღ

...............................ღ

.................................ღ

.................................ღ

..............................ღ

.........................ღ

..................ღ

.............ღ.........ღ

.....ღ

...ღ

.ღ.............................ღ....ღ

ღ..........................ღ...........ღ

.ღ......................ღ................ღ

..ღ...................ღ..................ღ

...ღ....................................ღ

.....ღ................................ღ

........ღ.........................ღ

...........ღ...................ღ

..............ღ..............ღ

..................ღ.......ღ

.....................ღ..ღ

posli to vsem svym sbnkám at vidi jak je mas rad/a

► mám tě ráda ^^

14 roli SB roli SB | Web | 27. září 2008 v 15:25 | Reagovat

pls hlásni za mě tady: http://nejihyuuga.blog.cz/0809/sonnp-2-kolo jsem tam ako Roli!díks:)

15 chjo--- chjo--- | 27. září 2008 v 17:31 | Reagovat

chjo...Konoha high school tu uz neni?Uz vyslo hodne dilu:(asi nemas cas:(..ale ej me to teda líto:(

16 →patka← →patka← | Web | 28. září 2008 v 22:25 | Reagovat

no ja by som chcel na diplom sasukeho..alebo sasusaku...ok...tvoj diplom bude zajtra...=D

17 Andree Andree | 13. října 2008 v 9:19 | Reagovat

Dokonalý!!!!!!!!!!!! nic jiného snad ani říct nemůžu, je to prostě vážně dokonalý!!!!!!!!!!! Gratuluju autorce!!!!

18 Lentill Lentill | E-mail | 28. října 2008 v 20:14 | Reagovat

To je tak dojimave a romanticke! XD To by bolo dzive si citat ked budem raz na materskej s velkym bruskom! XD Mno ale to este pocka shak mam len 15...XD Kym nebudem mat najviac 35 tak ten blog nerus! XD

19 Tez, adminka blogu ;-P Tez, adminka blogu ;-P | E-mail | 28. října 2008 v 21:14 | Reagovat

Lentill>>>>taky nevíš, jak bylo těžké se vžít do situace mladé a těhotné když sem na tom asi jako ty. Do 30 ani vidět =D. Naštěstí sem měla inspiraci. Tetička těhule u nás byla v jednom kuse ;-). No poslouchat ty její historky byl občas záhul. Třeba tohle: "To je příšerné. Já si připadám jako nějaký otesánek. Jdu si lehnout a přemýšlím nad tím, co budu snídat..."

Člověk by se z těch těhotných někdy posral =D =D.

S tím blogem ti to slíbit nemůžu ale pokusím se ;-)

20 Hirameki Hirameki | Web | 8. listopadu 2008 v 20:07 | Reagovat

ÁÁÁÁÁÁÁÁ tak to bylo nádherný Krása!!!!!!!!!I cel kapitolovka !!!Božííí

21 NiCoOlk@ NiCoOlk@ | Web | 14. prosince 2008 v 21:19 | Reagovat

užasná powííídka :)))))))

22 Airinqa Airinqa | Web | 30. prosince 2008 v 20:39 | Reagovat

TO BYLO TAK NADHERNY!!! CHTELA BYCH BYT NAMISTO HERM!! TOLIK JI ZAVIDIM :P

23 Lirael Lirael | 6. dubna 2009 v 16:47 | Reagovat

hmmm krásná povídka...=D sem ráda,že sem ji našla až ted,když už je dopsaná a nemusela sem čekat..=D nemohla sem se od toho odtrhnout..=oD

jen si dej pozor na gramatiku..a ...teda je to tvoje věc ...ale koupelka?to zní otřesně..=DDDDDD...jinak fakt čupr povídka=D

24 88Gaara888 88Gaara888 | 31. května 2009 v 23:03 | Reagovat

jeej krasne proste naaadhera

25 Jenny Jenny | Web | 22. června 2009 v 17:46 | Reagovat

Toto je jedna z najlepších poviedok, čo som kedy písala. Fakt sa ti vydarila=D

26 minori-san minori-san | E-mail | Web | 13. července 2009 v 16:54 | Reagovat

nikdy jsem neviděla takový blog mas to tu super.....=§

27 Dorea Dorea | Web | 14. července 2009 v 1:12 | Reagovat

asi budu doopravdy brečet... to bylo kráásný... děkuji, že jsi něco tak úžasného napsala... moc pěkné... moc těším se na další tvé povídky a věřím, že budou stejně tak úžasné jako je tahle

28 :) :) | 14. července 2009 v 17:28 | Reagovat

Drsnýý nikdy bych neřejla že se ti dva daji do hromady :D...ale našššštěstí ve filmu je s Ronem xD...ale bylo to upeeee kráásnéé upe fakt...:D

29 :) :) | 14. července 2009 v 17:29 | Reagovat

:)

30 Makak10 Makak10 | 24. srpna 2009 v 22:36 | Reagovat

nááááádhera

31 Emi-chan Emi-chan | 4. října 2009 v 15:08 | Reagovat

áá to je úžasná povídka ღ škoda, že už končí :( a můžu se zeptat kdy budou další dílky I hate you cause I love you?? :) tyhle dvě povídky sou vážně dokonalý a já už nemám co číst :D

32 Nikisna-chan Nikisna-chan | 16. prosince 2009 v 20:54 | Reagovat

Wery, Werry good tlesk... tlesk

33 Lilly Lilly | Web | 24. března 2010 v 16:15 | Reagovat

naprosto dokonalá povídka, a naprosto úžasný konce, nemám slov

34 ♥♥Veronika♥♥ ♥♥Veronika♥♥ | Web | 27. června 2010 v 22:38 | Reagovat

tedááá! nádherná povídka! děkuji za úžasný žážitek! :)

35 Emily Emily | Web | 28. června 2011 v 22:40 | Reagovat

Miluju totální a naprostý happyendy :-D Super super super

36 jijííík jijííík | 19. srpna 2011 v 1:58 | Reagovat

úúúžasný, bombový, nádherný, dojímající <3 <3

37 Kelsey Kelsey | 24. srpna 2011 v 23:45 | Reagovat

Pamatuji si když jsem tuhle povídku četla prvně. Odrovnala mě totálně. Teď po roce jsem si na ní vzpomněla, byla to pro mě taková srdcovka že jsem neodolala si jí přečíst znovu a odrovnala mě ještě víc. Povídka je geniální a konec naprosto krásný. Děkuju za tak úžasné čtení :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama