Dum spiro, spero...per aspera ad astra...

Moc se omlouvám všem zájemcům, ale nespřáteluju...
__________________________________________

6. Kapitola - Alkohol je prevít

20. srpna 2008 v 22:51 | ..:Tez:.. |  --Never say Never
VI. Kapitola - Alkohol je prevít : D


Vyděšeně se na něj podívala a asi by ho i odstrčila, kdyby ji k sobě nepřitáhnul a neobjal.
"Promiň, miláčku. Choval jsem se jako hlupák," řekl tak, aby ho slyšela i Amanda, která se posadila vedle Reného.
"To je dobré. Je to i moje chyba," vysoukala ze sebe, když překonala počáteční šok. Amanda měla na tváři spokojený výraz, který jasně říkal: TAK TO MÁ BÝT.
"Ach, jste tak krásný pár. Tohle se musí zdokumentovat." Vyskočila na nohy a mávnutím hůlky se jí v rukou objevil foťák, samozřejmě že ne mudlovský. Blik, blik, blik a bylo to. Oba zmateně zamrkali kvůli blesku, co je oslnil.
"Tak, a mám to tam." Usmála se na ně zářivým úsměvem. Šlo vidět, že ani Dracovi a ani Hermioně se nelíbil fakt, že je zvěčnila v objetí, ale museli se s tím smířit. Pak ještě museli souhlasit, že se večer dostaví na menší párty, co se koná v baru v rekonstruovaném sklepě hotelu.
Venku seděli ještě dlouho a teprve až kolem šesté večer se vydali do hotelu. Venku bylo příjemně slunečno, a tak, když vešli do hotelu, který byl kouzlem udržován na nižší teplotě se Hermioně na zádech a pažích objevila husí kůže.
Toho si samozřejmě všiml nejen Draco ale i Amanda.
"Je ti zima?" zeptala se jí hloupě a s přiblblým úsměvem. Draco, aniž by ji varoval nebo nějak jinak kontaktoval pohledem, přehodil svoji ruku okolo jejich zad. To Hermionu rozhodilo ještě více a nechtěně se opět zachvěla při tom pomyšlení, že je jí tak blízko. Byl to opravdu zvláštní pocit, který se jí líbil. 'Notak, Grangerová. Ovládej se přece. Je to Malfoy, ale, k čertu s tím. Už jsem ti to jednou říkala a ty ne a ne poslechnout. Dělej si co chceš!' a s tímto se ten tichý hlásek odmlčel. Aniž by se nadála, společně s manželi Monty stoupali výtahem. Pak si uvědomila ještě něco. Dracova ruka se přemístila z jejích ramen na její bok. To ji vyvádělo z míry ještě více.
"Cink" ozval se výtah a ona si trpce uvědomila, že teď musí vystoupit a bude muset Dracovi čelit o samotě. 'Jak se asi bude chovat? Bude stejný jako venku? Bude na mě hnusný? Nebo odtažitý? Bude dělat, že se nic nestalo?' vrtalo jí to hlavou. Popravdě by i brala, kdyby se už k tomu nikdy nevraceli. Cítila se kvůli tomu trapně. Draco odemknul dveře a galantně ji pustil první.
"Děkuji," špitla a prošla těsně kolem něj. Znovu se mu ocitla tak blízko, otřela se o něj, samozřejmě náhodou. V Dracovi tento náhlý a nečekaný dotek udělal dost veliký zmatek. Rozhodil ho a on nevěděl, jak se vrátit do normálu. Trochu přerývavý dech chtěl co nejdříve zklidnit a tak se snažil dech zadržovat, což vedlo jen k tomu, že jeho tváře dostaly nádech růžové. Teprve, až když zmizela v koupelně, Draco vypustil všechen vzduch z plic a složil se do křesla. Prsty si prohrábl vlasy. Jakmile uslyšel cvaknutí zámku tak si vlasy "slíznul" zase zpátky.
"Půjdu do vany. Jsem strašně utahaná a tak když máme večer někam jít..." opět zmizela v koupelně. Draco nad tím jen zakroutil hlavou. 'Proč mi to říká? To chce, abych šel za ní?' zamrmlal si v duchu. 'No špatný nápad to není' ozval se znova v jeho hlavě. Draco se jen tlumeně zasmál a vydal se do ložnice. Chvíli ležel na posteli a v hlavě se mu přehrávalo odpoledne.
Seděli v altánu, ona a on. Ptáci prozpěvovali libou píseň, její vlasy poletovaly ve větru. Naklonil se a ucítil tu vůni, vůni letních květin, vůni růží, lilií, orchideí, jasmínu a levandule. Špetka vanilky je jako třešnička na dortu. Pokládá své rty na její, tak hebké a jemné. Její ruce se zabořily do jeho vlasů a pohrávaly si s nimi. Nezaostával a přesunul své ruce z jejích boků na záda. Cítil, jak otevírá ústa a tak se chopí příležitosti a jazykem si razí cestu k jejímu. Ruce se mu zachvěly, když pomalu zajíždějí pod její triko. Slastně zavrněl, když mu její ruce vklouzly pod košili a stáhly mu ji. Vysvleče jí tričko a rty sjede ke krku. Rukou, kterou zaboří do jejich vlasů a pevně je uchopí, potáhnul tak, aby zvrátila hlavu dozadu. Jazykem přejel po tepně, která se mu ukázala a v příšerně rychlém tempu mu dokazovala, že pomalu dosahuje toho, co chce. Rukama shodil ramínka její podprsenky a rty se přesunul k žlábku mezi jejími ňadry. Její prstíky zápasily s jeho zapínáním u kalhot, přezku na pásku už rozepnuly. Rukou zajel pod sukni, co měla na sobě a... 'Kruci, ty máš ale představivost. Ale trochu ses minul pravdě' řehtal se hlásek jeho podvědomí. 'Hajzle, tos musel vyrušit zrovna teď?' snažil se uklidnit, aby nezačal řvát nahlas. 'To je teda pěkné. Ty mě tady peskuješ, že sem tě vyrušil zrovna ve chvíli, když ses chtěl pomilovat s jednou nebelvírskou mudlovskou šmejdkou? Kam ten svět spěje?!' Draco se nad tím zamyslel. 'Merline, na co jsem to myslel? Já se s ní ale nechci milovat. Ne, to ne. Jen...mi trochu ujela fantazie' snažil se přesvědčit druhý hlas. 'Hele, nelži. Debile, já jsem kousek tebe, tvá polovička. Já poznám, když lžeš. Tak se mi tady nesnaž namluvit, že jsi jí chtěl jen udělat pravidelnou gynekologickou prohlídku a to se vším všudy!' Draco, ačkoliv nechtěně, se nad představou jeho v bílém plášti, jak se stetoskopem(gynekolog+stetoskop=neřešte) na krku sedí za stolem a tváří se děsně důležitě, musel zasmát. Opravdu dokonalá představa. Z jeho veselí ho vytrhlo otevírání dveří. V jeho zorném poli se objevila Hermiona opět jen v bílém županu a s křečovitým úsměvem se na něj podívala. Dříve, než mu stačila něco říct, však Draco vstal.
"Už půjdu dolů. Počkám tam na tebe." Prosvištěl kolem ní ke skříni, kde si vzal jinou košili a vydal se pryč. Košili si převlékl a hodil ji do koupelny. Sotva se dotknul kliky, na dveře někdo zabouchal. To Draca docela vyděsilo, ale s ledovým obličejem prudce otevřel dveře.
"Je-ahoj. Jdu za..." Amanda ani nestačila doříct, protože vyplul ze dveří a nechal ji tam stát. 'A ještě mi leze na oči,' pomyslel si a zahnul k výtahu. 'Klid kámo. Ona si jen myslí, že jste manželé a tak jí to přijde naprosto normální.' chlácholil ho hlásek. 'Jenže to jen kvůli ní mám tyhle stupidní představy!' Kdyby byl v uzavřeném pokoji, jistě by rozmlátil cokoliv, co by stálo v jeho přítomnosti. 'Zapomněl jsi dodat: pěkné perverzní stupidní představy,' hlásek se znovu začal smát. 'Já se dneska ožeru. Jo, to udělám. Pěkně to ze sebe vyplavím,' se spokojeným úsměvem dorazil na místo a rovnou zaplul k baru. "Ohnivou whisky, dvojitou ohnivou whisky," poručil si a hned se před ním objevil pohárek se zlatavou tekutinou a plápolajícím plamínkem.
"Nevíš, co je s Danem?" zeptala se Amanda Hermiony, ale ta jen pokrčila rameny.
"Nevím. Říkal, že bude dolů čekat na nás," odpověděla bez zájmu a dál se přehrabovala věcmi, co si dnes koupila.
"Vezmi si ten rudý top, ten ti moc sluší," ozvala se Amanda a Hermiona ho teda začala hledat. K tomu si ještě vybrala černou sukni asi do půlky stehen a boty na podpatku, co jí ladily s topem. Samozřejmě, že by Hermiona volila menší podpatek, ale Amanda si mermomocí prosadila tyhle a ona neměla náladu se s ní hádat. Namalovala se a vlasy si stáhla do volného, rozčepýřeného drdolu, který dokonale zvýrazňoval její krásný krk. S Amandou se vydaly k jejímu pokoji pro Reného.
"No páni. Copak to jsou za kočky?" Přivítal je, Amandě dal pusu na rty a Hermionu líbnul na tvář.
"Takže jdeme?" řekl a oběma nabídl rámě. Došli až do baru a tam si přisedli k Dracovi, který jen užasle zíral(samozřejmě že nezíral!!! Malfoyové nemají v popisu práce zírat. On se jen kouká a mírně valí oči) na jeho ženu.
"Sluší ti to, miláčku," vysoukal ze sebe, ale to poslední slovo jen tiše zamumlal. Pak si jen uvědomil, že se k Hermioně nahnul a znovu spojil své rty s jejími. Byl to sice letmý dotek jejích rtů, ale s Dracem to znovu zatřáslo. Možná to způsobovaly její rty nebo alkohol kolující v jeho žilách, že se mu po těle rozlil hřejivý pocit. Nebo to možná způsobovala myšlenka, jak Hermiona sedí v křesle a rukou sjíždí níže do svého výstřihu...
S trhnutím se probral z mírného transu a zjistil, že vedle něj sedí René a něco do něj hustí. Hermiona seděla vedle Amandy, 3 stoličky od něj a taky si spolu povídaly. Kopl do sebe už asi čtvrtou whisky a pak se omluvil Renému a ještě přímým krokem se vydal ke své manželce.
"Smím vás dámy vyrušit?" Obě se na něj podívaly. Amanda zvědavě a Hermiona pohledem rychle uhnula, když se střetli.
"Jen chci svoji manželku vyzvat k tanci. Nic více," řekl Amandě a ta jen smířlivě přikývla. Pak natáhl ruku k Hermioně a ta ji, po téměř neznatelném zaváhání, přijala a vstala. Došli na taneční parket mezi spoustu párů. Draco si ji přitáhnul k sobě a začal s Hermionou ploužit v pomalém rytmu. Ruce, které poslušně spočívaly na jejich zádech, se začaly pomalu přesouvat k jejímu zadku. Když zakončily svoji dlouhou misi, tak si ji Draco ještě více přitiskl k sobě.
"Už jsem ti říkal, že ti to sluší?" zašeptal jí do ucha, přičemž se neopomenul dotknout nosem jejího lalůčku.
"Draco, jsi opilý," špitla, ale to chvění, které z ní vycházelo, mu neuniklo.
"Samozřejmě, že jsem opilý. Tohle bych nikdy ve střízlivém stavu nedělal. Tohle fiasko, to divadlo..." zavrčel a udělal prudký pohyb, který Hermionu vyvedl z rytmu a tak se ho vší silou musela chytnout, aby nezakopla a nespadla.
"Draco, dej ty ruce víš!" pokárala ho přísně, ale do očí se mu nebyla schopná podívat.
"Ale miláčku. Já jsem teď Dan a mám právo mít ruce tak nízko, protože ty jsi moje žena. A víš, co to znamená?" zeptal se jí rádoby svůdným hlasem.
"Nevím," broukla tiše a konečně se mu podívala do očí.
"Manželé se líbají." Nenechal ji, aby si spojila fakta a prudce ji políbil. Trochu ho vyděsila myšlenka, že po tomhle toužil po celou dobu, co seděl v tomto baru, ale hned ji zastrčil do temného kouta své mysli a raději si Hermionu přitiskl k sobě ještě více.
Písnička dohrála a ona se od něj odlepila. Spolu, ruku v ruce se vydali zpátky k baru. Samozřejmě, že byla vyděšená. 'Sakra, co to s ním je?' prolétlo jí hlavou a přitom na něj kradmo koukla. 'Bože, to bylo dokonalé,' vzdychla v duchu a jen co se posadili, tak do sebe kopnula panáka, co stál před Amandou. Hned chvilku nato toho nehorázně litovala, protože jí do očí vhrkly slzy a její dýchací cesty se uzavřely. Amanda na ni ohromeně hleděla a jen nechápavě kroutila hlavou. 'Tak tenhle zabiják ji položí na kolena během chvíle,' pomyslela si trpce, ale nahlas nic neřekla. Chtěla ho dát Renému.
Její slova se potvrdila vcelku rychle. Hermiona pocítila příval tepla a její mozkové buňky se začaly otupovat. Pár panáků míchaného drinku ji poslal do kolen úplně. Zrazu se jí všechno jevilo, jako by se koukala přes clonu. Její nohy si dělaly, co chtěly a mozek nedokázal rozumně uvažovat. Viděla samu sebe, jak se s Amandou v podobném stavu svíjí na parketu a přihlouple se hihňá. Pak Amandino místo vystřídal Draco a společně se kroutili do rytmu erotické samby. Její ruce se rozbíhaly po jeho hrudi a v jednom kuse zajížděly do jeho sametových vlasů. Znovu a znovu se líbali. Už si ani nevybavovala, jak se dostali do pokoje, ale podstatné bylo, že se tam dostali. Stáli uprostřed obýváku a navzájem se snažili jeden druhého dostat z oblečení. Vnímala jen, jak jí přetahuje triko přes hlavu mezitím, co se prala s knoflíky u jeho košile. Když se jí podařilo z něj košili servat, přemístila se k jeho kalhotám.
Nedokázal ovládat svou mysl. I když si říkal: Stop, tak přestaň s tím, jeho mozek dál pokračoval v činnosti. Byl to muž a ona byla tak přitažlivá. Když se konečně dostali do jejich apartmá, vrhnul se na ni jako šelma na svoji kořist. Bylo docela komické sledovat, jak se pere s knoflíky a přitom má ten soustředěný výraz, jako když míchala lektvar a snažila se ve správný okamžik zamíchat proti směru hodinových ručiček. Jakmile z něj odletěla košile, přesunul se s ní do ložnice a tam za nepřetržitého líbání se dostali až do postele. Jemně sjel po linii jejího boku a ona jen slastně zaklonila hlavu. Všechno se to událo jako v nějakém snu. Ani jeden nepomyslel na to, co bude zítra.

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hathor Hathor | 13. února 2009 v 18:18 | Reagovat

noooo tak to uz hej, ten jeho hlások je uplne super :D

2 Lea Lea | 25. května 2009 v 20:05 | Reagovat

to je nadherne

3 Dorea Dorea | Web | 14. července 2009 v 0:32 | Reagovat

teda Dracovi představy jsou vážně vtipný a ještě vtipnější je jeho druhý hlásek, ktreý ho vyrušuje v tom nejnevhodnějším

4 pimpinela pimpinela | Web | 16. července 2009 v 15:06 | Reagovat

protrepat a nemýchať vždy osvieži hoci je to fakt otrepané :DD
:D uaaau :) čítam rýchlo ďalšiu kapitolku :)

5 jijííík jijííík | 1. listopadu 2011 v 15:26 | Reagovat

gynekologickou prohlídku!!! :D :D :D ááááá já u toho naprosto nemohla :D :D :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama