Dum spiro, spero...per aspera ad astra...

Moc se omlouvám všem zájemcům, ale nespřáteluju...
__________________________________________

1. Kapitola - Cože?! Ty!?

20. srpna 2008 v 22:23 | ..:Tez:.. |  --Never say Never
I. Kapitola - Cože?! Ty!?"Chtěl bych Vás poslat na hodně důležitou akci. Bude se konat ve Francii a měla by se tam uskutečnit první větší akce smrtijedů od pádu pána Zla. Plně vám důvěřuji a doufám, že se Vám ji podaří přerušit a pochytáte co nejvíce přívrženců. Zajisté to bude velmi obtížné, ale spoléhám na Vaše excelentní znalosti ohledně magie. Přesně v pět odpoledne byste se měla dostat letaxovou sítí do hotelu Grand Puere, kde na Vás již bude čekat Váš společník a také průvodce. Podrobněji Vám vysvětlí průběh této akce. Takže, snad už jen hodně štěstí a dávejte na sebe pozor." Přísně vyhlížející muž předal mladé ženě lístek s adresou hotelu a vroucně si s ní potřásl rukou.
"Máte nějaké dotazy?" zeptal se ještě.
"Vlastně, jeden dotaz mám. Jak poznám mého společníka?" Muž se jen mírně usmál.
"Poznáte," mrkl na ni spiklenecky a poté jí dal pokyn k odchodu.
"Tak, už se jen rozloučit a je to," oddychla si dívka stojící u kufru. Mávla hůlkou a velikánský kufr se zmenšil na maličký kufřík, který si strčila bez problémů do kapsy hábitu a vykročila z domu. Klíčem zamkla a ještě použila pár ochranných kouzel. Šáhla do kapsy, čímž se ujistila, že má adresu hotelu. Byl čas se ještě rozloučit.
Vydala se do postranní uličky a tam se bez povšimnutí okolí přemístila. Objevila se v další tmavé uličce. Zavřela oči a v mysli se jí vybavila adresa, poté se zhmotnil celý dům. Ze zahrádky k ní dolehl dětský hlásek.
"Teta Helmiona." malý klouček s černými vlásky se k ní hnal z poza domu.
"Ahoj, Siriusi," pohladila malého chlapce po neposedných vlasech.
"Hermi," kolem krku ji padla zrzka.
"Tak dlouho jsi tady nebyla. Přeci nebudeme stát venku?! Pojď dál." kývla směr hlavní dveře. Sotva vešla dovnitř, uviděla svého dobrého kamaráda.
"Hermiono, jak je?" Přátelsky ji sevřel v náruči.
"Jo, mám se skvěle, Harry," usmála se na něj. Přešli do obýváku, kde jim už Ginny připravila šálky s čajem. Při pohledu na tuhle rodinnou idylku ji bodne u srdce. Slavný Harry Potter, kluk, který přežil, se navždy zapsal do historie magie. Vždyť zabil nejobávanějšího černokněžníka všech dob. Lord Voldemord je mrtvý, ale jeho stoupenci pořád kříží svět a vraždí bezbranné mudly. Po velké bitvě, která se taktéž zapsala do historie, si Harry vzal svoji lásku Ginny Weasleyovou a chvíli nato Ginny otěhotněla. Narodil se jim nádherný kluk, Sírius James Potter. Je úplně jako zmenšená kopie Harryho.
Ron si po bitvě vzal Levanduli a taky spolu čekají potomka. A ona zůstala opět sama. Věnovala se své kariéře a v mezích možností byla spokojená.
Po dlouhém ujišťování, že se jí nic nestane, se přesně v pět zatočila v krbu a zmizela svým přátelům v záplavě zelených plamenů. Když se s ní přestal točit svět, vylezla z honosně vypadajícího krbu luxusního hotelu. Fascinovaně se rozhlédla okolo. Nádherná vstupní hala, kde se to jen hemžilo pobíhajícími poslíčky ve stejnokrojích s kufry zákazníků a hostů.
Zahlédla chlápka v černo-vínovém hábitu, jak se k ní snaží prodrat. Byl celkem podobný svými tělesnými proporcemi profesoru Křiklanovi a tak mu to prodírání dělalo značné problémy. Byl od ní asi 3 metry, když jí výhled zastoupil vysoký muž.
"Konečně jsi tady," promluvil mužský hlas a dříve, než se nadála, ji pevně objal.
Instinktivně šáhla po hůlce, ale ten muž ji ruku chytil.
"Netvař se tak vyděšeně a dělej, že si moje žena. Vysvětlím ti to v pokoji," pošeptal jí ledový hlas do ucha a Hermiona se nechtěně zachvěla. Nechápala, co se to s ní dělo, protože ještě nikdy se jí tohle nestalo.
"Mohu nějak posloužit, Danieli?" protlačil se nakonec až k ní a neznámému muži onen obtloustlý gentleman.
"Ne, děkujeme. Manželka právě dorazila z Británie a jistě je unavená. Když nás omluvíte, pane Rode." Neznámý vedle ní ji majestátně objal kolem ramen.
"Ach tak. To potom přeji krásný zbytek dne," s potutelným úsměvem zmizel v davu. Její společník ji chytil za loket a rychlým krokem téměř vyběhl k výtahu. Teprve teď došla Hermioně jeho slova.
'Manželka?!' podívala se na rozložitá mužova záda a nenápadně se snažila s ním držet krok.
"Jak to myslíte, manželka?!" zeptala se ho a přitom se mu snažila podívat do tváře.
"Vidím, že ti neobjasnili situaci," odfrkl si muž. Zastavil až před výtahem a přivolal ho. Teprve až když se dveře výtahu zavřely, se na ni podíval.
"Cože?! Ty!?"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sakura sakura | E-mail | Web | 8. září 2008 v 17:38 | Reagovat

super

2 Dorea Dorea | Web | 14. července 2009 v 0:01 | Reagovat

Ty! že uhádnu o koho se jedná? :D zajímavý a suprový začátek... rychle na pokračování

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama